2x duozóna
2x duozóna
Dotykové ovládání
Dotykové elektronické ovládání chladniček Romo s LCD displejem
Funkce SOFT
Funkce SOFT
Fast Freeze
Funkce rychlého zmrazování potravin Fast Freeze
Nízká hlučnost
Nízká hlučnost chladniček a mrazniček Romo
3 skla ve dveřích
Chladná dvířka se třemi vrstvami skla.

Předem plněné pračky Romo

Nové předem plněné pračky Romo jsou dokonalou ukázkou spojení technologické vyspělosti, spolehlivosti a bohaté funkční výbavy okořeněné líbivým a funkčním vzhledem.
Díky přítomnosti bezkartáčových invertorových motorů a patentovaným funkcím jako jsou výkonný systém ohřevu EkoTerm, přímé vstřikování směsi vody a pracího prostředku přímo do bubnu pračky DouJet nebo rozmanité paletě pracích programů, jsou pračky ROMO vysoce efektivní a úsporné.
Spotřeba elektrické energie je díky použití vyspělých technologií a moderních funkcí u některých modelů dokonce tak nízká, že značně překračuje nároky i té nejvyšší aktuálně dostupné energetické třídy A+++, a to až o 60%.
Romo ale nezapomíná ani na to, že pračka má být především spolehlivým parťákem a každodenním pomocníkem, který vám umožní přizpůsobit si prací programy přesně podle vašich požadavků. Naše pračky jsou proto vybaveny ultra krátkými programy o délce 12 nebo 15 minut, které vám pomohou rychle osvěžit pouze mírně znečistěné nebo propocené prádlo. Pro vaše pohodlí je zde také možnost nastavení teploty vody v krocích po 10 stupních, nebo funkce uložení často používaných nastavení do uživatelské paměti, odkud si je jednoduše vyvoláte stisknutím jednoho tlačítka.
Novinkou je také zcela nový nerezový buben praček Romo, který díky své unikátní struktuře s perlovým povrchem garantuje jak vysokou efektivitu praní, tak maximální ochranu vašeho prádla. Za zmínku stojí také speciální EKO systém, který zabraňuje úniku pracího prášku a umožňuje jeho téměř dokonalé rozpuštění.
Pračky ROMO jsou dále vybaveny pokročilou autodiagnostikou, která vás dokáže upozornit například na zavřený přívod vody, ucpaný odtok nebo filtr. Dokáže také značně urychlit diagnostiku případné závady.

Myčky nádobí Romo

Představujeme vám novou řadu myček Romo, které se vyznačují vysokou hospodárností provozu při zachování maximálního uživatelského komfortu a bohaté nabídky funkcí.
Myčky Romo zvládnou umýt k vysokému lesku až 15 sad nádobí najednou. Jsou vybaveny 8 mycími programy lišícími se jak délkou, tak rozsahem teplot a intenzitou mytí. Ať už do myčky vložíte připečený pekáč a sadu mastného nádobí po vydatném nedělním obědě, nebo jen pár šálků od kávy po odpoledním posezení, výsledek bude díky perfektně vyladěným mycím programům vždy dokonalý. Nejkratší mycí program (Ultra krátký) přitom trvá pouhých 14 minut. I během nich ale dokáže spolehlivě umýt menší sadu lehce zašpiněných hrnků nebo skleniček. Myčka si samozřejmě dokáže podle aktuální potřeby regulovat teplotu vody během mytí. Spotřeba elektřiny, vody a mycích prostředků u všech mycích programů bez výjimky je proto vždy až překvapivě nízká a jistě vás mile překvapí.
Kromě standardně dokonalých výsledků mytí ale nabízejí myčky Romo i spoustou věcí navíc. O pohonné ústrojí se stará spolehlivé a extrémně tiché čerpadlo s bezkartáčovým motorem nové generace. S myčkou můžete komunikovat prostřednictvím plně elektronického ovládacího panelu, zatímco přehledný digitální displej vás bude informovat o všem důležitém včetně fáze mycího programu a čase zbývajícím do konce mytí. Myčka vám umožní nastavit si odložený start až o 24 hodin, což se může hodit v případě, že preferujete mytí nádobí v konkrétních hodinách, například v noci nebo během vaší nepřítomnosti. Pokud spěcháte, můžete využít funkci Extra rychlý provoz, naopak pokud uvítáte během mytí maximální ticho, je pro vás připravena funce Extra tichý provoz. V nabídce funkcí nechybí ani velmi užitečná možnost mytí poloviční náplně, která má až 3 režimy. Funkce DirectWash díky přídavným horním tryskám zaručí dokonalé výsledky při mytí skla a hrnků, zatímco funkce TripleWash se zaměřuje na důkladné odstranění zaschlé a odolné špíny z pánví a hrnců. Ve spolupráci s horní rotační tryskou jsou výsledky mytí vynikající za všech okolností.
Když je mycí program u konce, postará se myčka neméně efektivním způsobem také o rychlé a perfektní usušení nádobí. Pro tyto účely je totiž vybavena jak výkonným systémem nucené cirkulace vzduchu Turbo Fan, tak velice praktickou funkcí Auto Door, která během sušení automaticky otevře dvířka myčky, aby mohla pára unikat pryč.
Ani po stránce výbavy se nové myčky Romo nemají zač stydět. Naši chloubou je zejména třetí horní police na příbory, která je složená ze dvou nezávislých dílů a je plně modulární. Horní koš myčky je možné výškově nastavit i při plném naložení, horní i spodní koš jsou vybaveny skládacími držáky pro možnost optimálního rozložení nádobí. Myčky jsou dále vybaveny například univerzálním košem na příbory či držákem na sklenice na víno.
Nezapomněli jsme ani na bezpečnost. Můžete se tak spolehnout na ochranu proti přetečení a úniku vody, přívodní hadici se systémem Aquastop, nebo dětský zámek ovládacího panelu. Samozřejmostí je možnost použití tablet nebo indikace nízkého stavu soli a leštidla.
Myčky tradiční české značky Romo vás prostě nezklamou.

Vrchem plněné pračky Romo

Pokud sáhnete po vrchem plněných pračkách ROMO, ať už z prostorových nebo jakýchkoliv jiných důvodů, můžete si být jistí, že jste zvolili dobře.
Vrchem plněné pračky jsou optimální volbou do menších koupelen, kde nezaberou příliš mnoho místa, nabídnou bezproblémový přístup, přitom s přehledem zastanou to, co jejich předem plněné kolegyně.
Jsou velice spolehlivé a energeticky nenáročné. Ohřev vody zajišťuje odolné topné těleso pokryté ochrannou slitinou, zajišťující dlouhou životnost pračky. Pračky Romo jsou také vybaveny mimořádně robustními 3D tlumiči, které zaručují tu nejvyšší možnou stabilitu spotřebiče během praní a odstřeďování. Disponují širokou škálou programů, které jsou připraveny splnit všechny vaše požadavky stran délky praní a dokonalé čistoty prádla. K dispozici jsou například velmi krátké programy pro běžné každodenní osvěžení mírně znečištěného oblečení, které šetří jak vaše prádlo, tak vaši peněženku. Nesmíme opomenout ani nepostradatelné funkce STOP a SOFT. Zatímco ta první zaručuje zastavení bubnu pračky vždy dvířky směrem nahoru, ta druhá má na starosti jemné a pomalé otevírání dvířek bubnu.
Vrchem plněné pračky Romo jsou šity na míru českým zákazníkům a splňují i ty nejnáročnější požadavky na hospodárný, spolehlivý a tichý provoz.

Kde koupíte spotřebiče Romo

Zobrazit nejbližší prodejce Romo
4 roky bezplatný servis
Jelikož je společnost Elmax Store a.s., coby výhradní distributor značky Romo na českém a slovenském trhu, přesvědčena o špičkové kvalitě a spolehlivosti všech svých produktů, rozhodla se nabídnout svým zákazníkům službu, v rámci níž prostřednictvím své distribuční sítě (prodejců elektrospotřebičů, kuchyňských studií a výrobců kuchyní) poskytuje na spotřebiče Romo bezplatný prodloužený čtyřletý servis.
Pro získání bezplatného prodlouženého servisu je nutné zakoupit spotřebič Romo společně s touto službou v oficiální maloobchodní síti a poté jej zaregistrovat na níže uvedeném odkaze.
Zákaznický
servis
Našim zákazníkům poskytujeme plný servis od prvního kontaktu, až po vyřešení opravy. Pokud se na vašem spotřebiči Romo vyskytne závada, využijte prosím některý z kontaktů uvedených na následujících stránkách.

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.