21
čvn
Úzká předem plněná pračka Romo RWF1066L
Představujeme vám předem plněnou pračku Romo RWF1066L. Jedná se o úsporný model v nejvyšší energetické třídě A+++ s kapacitou až 6 kg suchého prádla umožňující dokonale přesné nastavení teploty praní po 10 stupních. K přednostem pračky patří také velmi malá hloubka pouze 42, což jistě oceníte zejména v menších koupelnách.
Všech 15 pracích programů bylo navrženo se zřetelem na praktické možnosti využití, nechybí oblíbený denní program 60 min./60 °C, krátký 15-ti minutový program, šetrný program na ruční praní, ale ani oblíbené programy na praní bavlny nebo antialergický program. Pračka disponuje praktickou možností odložení startu pracího programu až o 23 hodin a také funkcí Rychlé praní vhodnou pro méně znečištěné prádlo, která šetří energii a váš drahocenný čas. K bohaté bezpečnostní výbavě pračky patří detekce nerovnoměrného zatížení a nadměrného pěnění, zabezpečení proti úniku vody a pracího prostředku a systém Aquastop.


Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.