3
čvc
Špičková předem plněná pračka RWF1490B
Vlajková loď v nabídce tradiční české značky Romo, předem plněná pračka RWF1490B je symbolem pronikání pokročilých technologických řešení do našeho každodenního života. Model doslova nabitý skvělými funkcemi a moderními technologiemi, které přinášejí uživateli mimořádnou úsporu času, energie, vody a pracích prostředků. Romo RWF1490B rozhodně stojí za vyzkoušení.

Pračka Romo RWF1490B vás příjemně překvapí hned v několika rovinách.
Zaprvé budete potěšeni opravdu širokou nabídkou programů a funkcí. Můžete si vybrat z celkem 15 přednastavených pracích programů, od standardních programů na bavlnu a syntetiku, přes běžné denní hodinové programy až po velmi jemné, ultra krátké nebo antialergické programy. Prací programy lze dále rozšířit volbou doplňkových funkcí, jako jsou přímé programy pro odstraňování různých typů skvrn, funkce proti pomačkání prádla, předpírka, přidané máchání nebo odložené praní. Pračka má také 2 volné pozice pro často používané programy, které si můžete dopodrobna nastavit dle svých osobních preferencí a uložit do paměti pračky pro pozdější použití.
Pozitivně zaskočeni budete jistě také kvalitou samotného praní. Díky funkcím EkoTerm pro takřka okamžitý a úsporný ohřev vody a DuoJet pro vytváření a dávkování směsi vody a pracích prostředků přímo do bubnu pračky a také díky tichému a spolehlivému invertorovému motoru a bubnu se speciální perlovou strukturou vám pračka RWF1490B předvede vždy dokonalé výsledky. A to jak při standardních delších programech, tak při těch velmi krátkých a úsporných. Vždyť s menším množstvím mírně zašpiněného prádla si tato pračka skvěle poradí během pouhých 12 minut!
A do třetice budete rozhodně příjemně překvapeni při vyúčtování za elektřinu a za vodu, kdy díky pokročilým technologiím dosahuje RWF1490B až neuvěřitelně nízké spotřeby a s přehledem ukazuje záda i svým kolegyním z nejvyšší energetické třídy A+++, oproti nimž má spotřebu nižší až o 60% !!!

Více se o pračce RWF1490B dozvíte na přiloženém videu nebo na tomto odkaze



Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.