6
zář
Řada Flat Design sporáků Romo
Značka Romo má své zástupce také v jedné z historicky nejpopulárnějších kategorií v oblasti kuchyňských spotřebičů, alespoň pokud se jedná o české a slovenské domácnosti. Řeč je samozřejmě o sporácích, univerzálních kuchyňských všeumělech zvládajících bez mrknutí oka vaření, pečení, smažení, grilování, dušení, fritování, zavařování, zapékání, rozmrazování či sušení.
Vyhovět všem těmto rozdílným a náročným požadavkům není nijak jednoduché, proto si při návrhu sporáků dáváme obzvláště záležet na dokonalém vyvážení všech použitých technologií a funkcí. Romo svým zákazníkům nabízí jak elektrické sporáky se sklokeramickou varnou deskou (RCV), tak kombinované sporáky s plynovou varnou deskou (RCG). Z bohaté palety téměř dvou desítek modelů stojí po stránce designu a výbavy za vyzdvihnutí zejména nejvyšší řady RCV5012 a RCG5012. Jak sklokeramickou tak plynovou verzi těchto sporáků můžete mít v praktickém bílém nebo elegantním nerezovém provedení. Spolehnout se můžete na širokou nabídku funkcí a příslušenství.
Pečící trouba má velký objem 65 litrů a disponuje 10 funkcemi pro pečení včetně variabilního grilu nebo plnohodnotného horkovzdušného pečení (díky přítomnosti kruhového topného tělesa za ventilátorem v zadní části trouby). Dveře trouby jsou s ohledem na tři vrstvy skla zajišťující vynikající tepelnou izolaci i při maximální teplotě zcela bezpečné na dotyk. Nechybí ani přehledný LCD displej s multifunkčním programátorem pečení a praktickou minutkou.
V oblasti příslušenství jsou samozřejmostí dvě sady teleskopických pojezdů, plochý a hluboký pečící plech nebo nadprůměrně objemný úložný prostor ve spodní části sporáků. U plynových varných desek se můžete spolehnout na komfortní zapalování hořáků integrované v ovládacím knoflíku či bezpečnostní funkci GasStop, garantující okamžíté uzavření přívodu plynu v případě zhasnutí plamene. Sklokeramické varné desky díky patentovaným varným zónám HiLIGHT zaručují velmi rychlý nárůst teploty a trvale vysoký výkon, o vaši bezpečnost se pak postará mimo jiné ukazatel zbývajícího tepla.
Zajímavostí této řady je také moderní, oku lahodící ale zároveň velmi účelný a funkční Flat Design, který díky své promyšlenosti a designovému minimalismu skvěle zapadne do jakékoliv moderní kuchyně.

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.