25
čvc
Prosklené chladící vitríny ROMO
Především drobným podnikatelům, majitelům kaváren nebo cukráren ale i velkým sítím restauračních zařízení je určena nabídka prosklených chladících vitrín značky Romo, které vám pomohou s dokonalou prezentací nápojů a potravin a zároveň je uchovají po dlouhou dobu čerstvé a chutné.
Vícevrstvé dveře z tónovaného tvrzeného skla vám zaručí vynikající tepelnou izolaci a nízkou spotřebu, výkonné kompresory a ventilátory s nízkou hlučností pak vysoký chladící výkon. Dostatečný počet výškově nastavitelných drátěných polic s drážkami pro cenovky a vysokou nosností až 50 kg je zárukou vynikající cirkulace chladného vzduchu uvnitř vitríny a především spousty místa pro všechny uložené potraviny a nápoje. Pro představu - vitríny ROMO vám umožní bezpečné uchování až 227 kusů lahví o objemu 0,5 litru, nebo 615 kusů nápojových plechovek o objemu 0,33 litru.Prosklené chladící vitríny Romo umožňují regulaci teploty ve velkém rozsahu, takže si dokážete vnitřní skladovací teplotu jednoduše přizpůsobit svým požadavkům. Bezproblémový provoz a uživatelský komfort dále zajistí napříkald automatické odmrazování nebo snadno vyměnitelné těsnění dveří. Samozřejmostí je odolná a stabilní elektronika s dlouhou životností, která se pyšní nadprůměrnou tolerancí vůči výkyvům v elektrické distribuční síti. Většina modelů je dále vybavena vnitřním osvětlením (LED nebo zářivky), reverzibilními dveřmi a zámkem dveří proti případným nenechavcům. Některé modely disponují i podsvětleným reklamním poutačem. To vše za velice příznivé ceny začínající už na 6.490 korunách. V nebližší době plánujeme uvedení zcela nového modelu CRW2951 s kompatkní výškou 150 cm a šířkou 60 cm.
Kompletní nabídku chladících vitrín Romo naleznete zde

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.