6
čvn
Přehled spotřebičů značky Romo
Připravili jsme pro vás zbrusu nový přehled spotřebičů tradiční české značky Romo.

Na 20 stranách najdete přehledný seznam všech praček, sušiček, myček, chladniček, mrazniček a sporáků, které vám Romo v roce 2019 nabízí. Mezi aktuální novinky v sortimentu patří dokonale vypadající, skvěle vybavené a úsporné (třída A++) kombinované Dual NO FROST chladničky řady RCN se spoustou praktických funkcí. Mezi ty bezesporu patří systém Multicooling garantující rovnoměrné chlazení i při maximálním zaplnění chladničky, nulová zóna pro skladování masa a uzenín, fresh zóna s regulovatelnou vlhkostí pro skladování zeleniny a ovoce či neocenitelný pomocník pro parné letní dny - mechanický výrobník ledu.
Nově nabízíme také úzké chladničky řady RCS, které se díky šířce pouhých 54 cm skvěle hodí i do těch nejmenších kuchyní. Za zmínku dále nepochybně stojí stojí i kombinované chladničky řady RCA s obrovským mrazákem (119 nebo 159 litrů), tiché a výborně vybavené myčky řady RVD, prověřené a spolehlivé vrchem plněné pračky řady WTR nebo vysoce úsporná sušička s tepelným čerpadlem RHD1081A. Projděte si náš přehled produktů a vyberte si ten pravý spotřebič pro vás od tradiční české značky Romo.


Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.