1
dub
Najděte vašim ponožkám ztracené kamarády

Využijte jedinečnou příležitost ke stažení aktualizace software vaší pračky Romo. Tato aktualizace je dostupná pouze 1.4.2019 a přináší zcela unikátní a převratnou funkci, která vám umožní získat zpět již ztracené ponožky. Experimentální oddělení Romo vyslyšelo nesčetná přání a dotazy zákazníků a jako první značka přináší tuto celosvětově jedinečnou funkci. Nová aktualizace praček značky Romo = radost ze šťastných shledání.

How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

Ne, se zhmotněním dávno ztracených ponožek vám naše pračky opravdu nepomohou. Zato umí jiné zázraky, které vás ohromí nejen na apríla. Třeba nejnižší spotřebu na trhu s jen těžko uvěřitelnými 87 kWh, bleskově rychlý a rovnoměrný ohřev vody EkoTerm, přesné dávkování směsi vody a pracích prostředků přímo do bubnu pračky DuoJet, tichý a úsporný invertorový motor, nebo buben s perlovou strukturou pro šetrné praní. Ne, to není legrace. Tentokrát to myslíme vážně, opravdu.

Prohlédněte si naši aktuální nabídku praček a přesvědčte se sami, že i stěží uvěřitelné je možné. Romo, tradiční česká značka.


Katalog praček Romo

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.