15
lis
Efektivní a úsporné - myčky nádobí Romo

Představujeme vám novou řadu myček Romo, které se vyznačují vysokou hospodárností provozu při zachování maximálního uživatelského komfortu a bohaté nabídky funkcí.

Myčky Romo zvládnou umýt k vysokému lesku až 15 sad nádobí najednou. Jsou vybaveny 8 mycími programy lišícími se jak délkou, tak rozsahem teplot a intenzitou mytí. Ať už do myčky vložíte připečený pekáč a sadu mastného nádobí po vydatném nedělním obědě, nebo jen pár šálků od kávy po odpoledním posezení, výsledek bude díky perfektně vyladěným mycím programům vždy dokonalý. Nejkratší mycí program (Ultra krátký) přitom trvá pouhých 14 minut. I během nich ale dokáže spolehlivě umýt menší sadu lehce zašpiněných hrnků nebo skleniček. Myčka si samozřejmě dokáže podle aktuální potřeby regulovat teplotu vody během mytí. Spotřeba elektřiny, vody a mycích prostředků u všech mycích programů bez výjimky je proto vždy až překvapivě nízká a jistě vás mile překvapí.
Kromě standardně dokonalých výsledků mytí ale nabízejí myčky Romo i spoustou věcí navíc. O pohonné ústrojí se stará spolehlivé a extrémně tiché čerpadlo s bezkartáčovým motorem nové generace. S myčkou můžete komunikovat prostřednictvím plně elektronického ovládacího panelu, zatímco přehledný digitální displej vás bude informovat o všem důležitém včetně fáze mycího programu a čase zbývajícím do konce mytí. Myčka vám umožní nastavit si odložený start až o 24 hodin, což se může hodit v případě, že preferujete mytí nádobí v konkrétních hodinách, například v noci nebo během vaší nepřítomnosti. Pokud spěcháte, můžete využít funkci Extra rychlý provoz, naopak pokud uvítáte během mytí maximální ticho, je pro vás připravena funce Extra tichý provoz. V nabídce funkcí nechybí ani velmi užitečná možnost mytí poloviční náplně, která má až 3 režimy. Funkce DirectWash díky přídavným horním tryskám zaručí dokonalé výsledky při mytí skla a hrnků, zatímco funkce TripleWash se zaměřuje na důkladné odstranění zaschlé a odolné špíny z pánví a hrnců. Ve spolupráci s horní rotační tryskou jsou výsledky mytí vynikající za všech okolností.
Když je mycí program u konce, postará se myčka neméně efektivním způsobem také o rychlé a perfektní usušení nádobí. Pro tyto účely je totiž vybavena jak výkonným systémem nucené cirkulace vzduchu Turbo Fan, tak velice praktickou funkcí Auto Door, která během sušení automaticky otevře dvířka myčky, aby mohla pára unikat pryč.
Ani po stránce výbavy se nové myčky Romo nemají zač stydět. Naši chloubou je zejména třetí horní police na příbory, která je složená ze dvou nezávislých dílů a je plně modulární. Horní koš myčky je možné výškově nastavit i při plném naložení, horní i spodní koš jsou vybaveny skládacími držáky pro možnost optimálního rozložení nádobí. Myčky jsou dále vybaveny například univerzálním košem na příbory či držákem na sklenice na víno.
Nezapomněli jsme ani na bezpečnost. Můžete se tak spolehnout na ochranu proti přetečení a úniku vody, přívodní hadici se systémem Aquastop, nebo dětský zámek ovládacího panelu. Samozřejmostí je možnost použití tablet nebo indikace nízkého stavu soli a leštidla.
Myčky tradiční české značky Romo vás jednoduše nezklamou.

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.