26
bře
Kombinované chladničky Romo nové generace
S nástupem horkých letních dnů, které v posledních letech obvykle přicházejí už v dubnu, strmě roste také zájem zákazníků o kvalitní a spolehlivé chlazení. Nabízíme vám proto zcela novou řadu kombinovaných chladniček tradiční české značky Romo, které vás bezpochyby ohromí svými parametry a nadchnou svoji cenou.

Podle nás v Romo by měla dobrá kombinovaná chladnička, kromě naprosto samozřejmých vlastností jako jsou stoprocentní spolehlivost, hospodárnost a tichý provoz, nabízet také estetický vzhled, logické využití vnitřního prostoru a nějakou tu užitečnou funkci navíc. Pokud by se i vám doma v kuchyni zamlouvala kombinovaná chladnička dle uvedených charakteristik, už nemusíte dál hledat. Přesně toto a spoustu dalších věcí totiž nabízejí chladničky z nové řady chlazení Romo, které přicházejí na náš trh právě v těchto dnech.
Chladničky řady RCN jsou zaměřeny na maximální funkční a estetický komfort uživatele. Kromě inteligentního a vysoce účinného systému chlazení Dual NO FROST, který zajišťuje optimální podmínky pro dlouhodobé uchovávání potravin při zachování všech chuťových a aromatických vlastností, vám přináší také další technologické novinky, jejichž praktický přínos nesčetněkrát oceníte v každodenním životě v kuchyni. Za zmínku stojí například systém MultiCool garantující dokonale rovnoměrné chlazení v celém prostoru chladničky i při maximálním zaplnění, nízkoteplotní zóna Super Fresh pro delší čerstvost ryb, masa a uzenin, nebo Fresh zóna, v níž vaše ovoce či zelenina vydrží po velmi dlouhou dobu jako právě sklizené. Velkou předností je také stylový dizajn těchto chladniček, kterému dominuje efektní broušený dotykový LCD displej a masivní nerezové madlo.


Chladničky řady RCS se orientují spíše na praktičnost, bytelnost a jednoduchost obsluhy. Díky šířce pouhých 54 cm jsou navíc vhodné i do menších kuchyní, například v panelových bytech. Každý majitel takové kuchyně nepochybně ví, jak moc ve stísněných prostorech ve skutečnosti znamená ušetřených pár centimetrů šířky.
Zveme vás k návštěvě našich stránek www.romo.cz, kde si můžete v klidu prostudovat aktuální katalog domácích spotřebičů. Produkty Romo si můžete prohlédnout a vyzkoušet také osobně nejen v našich značkových prodejnách , ale i u partnerských prodejců spotřebičů značky ROMO. Věříme, že si vyberete a těšíme se na vaši návštěvu!


Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.