14
čvn
Chladničky Romo pro každou příležitost
Bydlíte v malém bytě nebo máte malou kuchyň a hledáte chladničku, která bude respektovat vaše prostorové možnosti? Nebo naopak neustále zápasíte s nedostatkem volného místa v mrazáku? Jste na správném místě, protože Romo má pro vás řešení.
Novinkou v bohaté nabídce domácích spotřebičů české značky Romo jsou kombinované chladničky řady RCS. Jak už naznačuje písmeno "S" v názvu modelové řady (S od slova Slim, tj. úzký) jsou tyto chladičky určeny hlavně tam, kde se svádí každodenní neúprosný boj o každý centimetr volného prostoru. Šířka těchto chladniček je totiž pouhých 54 cm, takže jsou perfektní volbou zejména do menších kuchyní, typických pro panelovou zástavbu. Chladničky RCS288A++RCS270A++RCS232A++ jsou ideálním domácím parťákem pro všechny ty, kteří volí jednoduchost v obsluze a praktičnost za velmi atraktivní cenu.

Naopak pro zákazníky, kteří se nespokojí jen tak s něčím a standardní mrazáky v kombinovaných chladničkách jim připadají směšně malé, připravilo Romo opravdového Goliáše třídy - RCA378 ve variantách RCA378XA++ (nerez) a RCA378A++ (bílá), které disponují největším mrazákem na trhu o objemu kolosálních 159 litrů! Vnitřní prostor těchto chladniček je navíc dokonale promyšlený a skýtá velké množství praktických polic, přihrádek a zásuvek, které vám pomohou udržet i v takto velkém prostoru dokonalý přehled o všech skladovaných potravinách. Pokud k tomu přidáme i praktickou nulovou zónu nebo skvělou spotřebu v energetické třídě A++ může být o vítězi klání o vaši novou chladičku již brzy rozhodnuto...

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.